#

”Şirket Değerleme & 360° Yatırım Süreçleri” konulu etkinliğimize tüm ilgilileri bekliyoruz.

Ayrıntılar

Recombinant Ar-ge ve Biyoteknoloji Ltd.Şti. firmamız, ''Uygulamalı Biyoinformatik'' kursunu Balıkesir Teknokent bünyesinde gerçekleştirmiştir.

Ayrıntılar

18. Akademisyen Firmamız ✅ Çamlık Uydu Kuluçka Merkezimizin 5. Firması

Ayrıntılar

Genel Müdürümüz Burcu Aydemir, Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı, Balıkesir Teknokent Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Sayın Ahmet Akın’a hayırlı olsun ziyaretinde bulunarak Teknokent faaliyetlerimiz hakkında bilgi verdi.

Ayrıntılar

Genel Müdürümüz Öğr. Gör. Burcu Aydemir, Balıkesir Üniversitesi Burhaniye Uygulamalı Bilimler Fakültesi öğrencilerine ''Türkiye'de Teknoloji Geliştirme Bölgeleri ve Genç Girişimcilik'' başlıklı bir sunum gerçekleştirdi.

Ayrıntılar

Balıkesir Üniversitesi ev sahipliğinde gerçekleşen Wax On Wax Off ''Öğrenci İşi Kariyer Fuarı'nda‘’ Balıkesir Teknokent olarak yer aldığımız standımızı Sayın Valimiz İsmail Ustaoğlu, Sayın Rektörümüz Prof. Dr. Yücel Oğurlu, Sayın Büyükşehir Belediye Başkanımız Ahmet Akın ve İl protokol üyeleri ziyaret etti.

Ayrıntılar

Genel Müdürümüz Öğr. Gör. Burcu Aydemir, Balıkesir Üniversitesi ev sahipliğinde gerçekleşen Fikri Mülkiyet Hukukunda Güncel Gelişmeler II Uluslararası Sempozyumu’nun açılışına katıldı.

Ayrıntılar

Bilişim Haftası Etkinliği kapsamında, Balıkesir Ak Parti İl Başkanı Mehmet Aydemir ve İl Yönetim Kurulu üyeleri, Balıkesir Teknokent'te faaliyet gösteren Ar-Ge ve Yazılım firmalarımızı ziyaret ettiler.

Ayrıntılar

Genel Müdürümüz Burcu Aydemir, Türk Silahlı Kuvvetlerini Güçlendirme Vakfı’nın (TSKGV) bağlı ortaklığı İŞBİR Elektrik Yönetim Kurulu Başkan Vekili Mesut Eray ve Genel Müdür Prof. Dr İbrahim Kılıçaslan'ı, Balıkesir Üniversitesi Savtek Topluluğu ile ziyaret ederek 22.05.2024 tarihinde Balıkesir Üniversitesin’de gerçekleşecek olan Ulusal Savunma Zirvesi’ne davet ettiler.

Ayrıntılar

Balıkesir Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Suat Kara Teknokentimizi ziyaret ederek çalışmalarımız hakkında bilgi aldı.

Ayrıntılar

Akademisyen Firmamız Recombinant Ar-Ge ve Biyoteknoloji Ltd.Şti, Kuluçka birimimizde sürelerini başarılı olarak tamamlayarak mezun olmuş, KOSGEB proje desteği alarak girişimci firma olarak Teknokentte yerini almıştır

Ayrıntılar

Genel Müdürümüz Öğr. Gör. Burcu Aydemir, Bandırma On Yedi Eylül Üniversitesi Erdek Meslek Yüksekokulu öğrencilerine Türkiye’de Teknoloji Geliştirme Bölgeleri ve Genç Girişimcilik başlıklı bir sunum gerçekleştirdi.

Ayrıntılar

Genel Müdürümüz Öğr. Gör. Burcu Aydemir, Açı Koleji ev sahipliğinde gerçekleşen Kariyer Fuarında Teknokentimizi tanıtarak, bünyemizde yer alan firmalarımızı, projelerimizi ve gerçekleştirdiğimiz etkinlikleri tanıttığı bir konuşma yaptı.

Ayrıntılar

Türkiye'de Teknoloji Geliştirme Bölgeleri ve Genç Girişimciler

Ayrıntılar

Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı olarak seçilen Sayın Ahmet AKIN’ı tebrik ediyor; görevinde başarılar diliyoruz.

Ayrıntılar

Alperen CİM, Balıkesir Teknokent Teknoloji Transfer Ofisi koordinatörlüğünün mentörlük ve danışmanlığı ile ön kuluçkadaki çalışmalarını ve KOSGEB, Ar-Ge, Ür-Ge ve İnovasyon Destek Programına başvuru sürecini başarı ile tamamlamış, ''BRUNSWICK'' adlı yazılım projesiyle KOSGEB’den hibe almaya hak kazanmış ve Ar-Ge projesini bünyemizde yürütmek üzere Çamlık Uydu Kuluçka merkezimizde yerini almıştır

Ayrıntılar

Kadın ve Demokrasi Derneği (KADEM) Balıkesir Temsilcisi Öğretim Üyesi Gamze Aytekin, Balıkesir Teknokent Çamlık Uydu Kuluçka Merkezimize hayırlı olsun ziyaretinde bulundu

Ayrıntılar

Tokat Teknopark Genel Müdürü Doç. Dr. Hakan POLATCI, TTO Koordinatörü Doç. Dr. Onur SARAÇOĞLU ve Dr. Öğretim Üyesi Hakan KARADAĞ, açılışını gerçekleştirdiğimiz Çamlık Uydu Kuluçka Merkezimize ziyaret ederek bilgi aldılar.

Ayrıntılar

Balıkesir Genç İş İnsanları Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Mert Kurşun ve YK Üyeleri Çamlık Uydu Kuluçka Merkezi’mize hayırlı olsun ziyaretinde bulundular

Ayrıntılar

Türkiye'nin 5. Uydu Kuluçka Merkezi olan ''Çamlık Uydu Kuluçka Merkezi'nin'' açılış törenini, Sanayi ve Teknoloji Bakanımız Sayın Mehmet Fatih KACIR'ın katılımıyla gerçekleştirdik.

Ayrıntılar

ASKON Balıkesir Şubesi Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Fatih Güngör ve Yönetim Kurulu Üyeleri Hasan Çetin , Erman Eskitaşçoğlu Balıkesir Teknokent’i ziyaret ettiler.

Ayrıntılar

Balıkesir Üniversitesi Rektörümüz, Balıkesir Teknokent Yönetim Kurulu Başkanımız Sayın Prof Dr Yücel Oğurlu ve Rektör Yardımcılarımız, Açılışa Hazırlanan, Balıkesir Üniversitesi Teknoloji Geliştirme Bölgesi -Uydu Kuluçka Merkezimizde incelemelerde bulundu.

Ayrıntılar

Katar’da gerçekleşen DIMDEX2024 fuarına,Balıkesir Teknokent Savunma Sanayi firmamız Kz Mekatronik’in Balıkesir Teknokent’te yürüttükleri Ar-Ge projeleri ile katıldıkları standı Savunma Sanayi Başkanı Sayın Prof. Dr. Haluk Görgün ziyaret etti.

Ayrıntılar

Balıkesir Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Öğretim Üyeleri açılışına hazırlandığımız Balıkesir Uydu Kuluçka Merkezimizi ziyaret ettiler.

Ayrıntılar

TeknoHAB Teknoloji Geliştirme Bölgesi Genel Müdürü Salih Yaş, Balıkesir Uydu Kuluçka Merkezi’mizi ziyaret ederek bilgi aldı.

Ayrıntılar

ÇAMLIK UYDU KULUÇKA MERKEZİMİZİN İLK FİRMA KABULÜ GERÇEKLEŞTİ.

Ayrıntılar

Balıkesir Üniversitesi Kariyer Geliştirme Uygulama ve Araştırma Merkezi Genel Müdürü Dr. Öğr. Üyesi Umut TÜRKAN ve Müdür Yardımcısı Dr. Öğr. Üyesi Yasemin TEKİN, Teknokent’ imizi ziyaret ettiler.

Ayrıntılar

TOBB Balıkesir Genç Girişimciler Kurulu İcra Komitesi üyeleri Ceyhun Ercan başkanlığında Balıkesir Teknokent’i ziyaret etti.

Ayrıntılar

Balıkesir Teknokent Genel Müdürümüz Öğr. Gör. Burcu AYDEMİR ve Bauntek TTO Koordinatörümüz Öğr. Gör. Oğuz HAN, Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Çetin'i ziyaret etti.

Ayrıntılar

Teknopark İzmir, İzmir Ekonomi Üniversitesi ve Vestel Elektronik yürütücülüğünde, Balıkesir Teknokent, Manisa Teknokent , İnci Holding, İnci Vinci, Siemens, Cevher Holding, gibi çok değerli üniversite, teknopark ve firmalarımızın işbirliğinde sürdürülen BİGG ASSİST programı bu yolculukta sizler için önemli bir fırsat sunuyor.

Ayrıntılar

Balıkesir Valimiz Sayın İsmail Ustaoğlu ve Balıkesir Üniversitesi Rektörümüz, Balıkesir Teknokent Yönetim Kurulu Başkanı, Sayın Prof Dr Yücel Oğurlu, Rektör Yardımcıları Prof. Dr. Cevdet Avcıkurt, Prof. Dr. Murat Doğdubay, Prof. Dr. Fatih Satıl ve Genel Sekreter Yemliha Yanar Balıkesir Teknokent’te faaliyet gösteren Ar-ge ve Yazılım firmalarımızı ziyaret ettiler.

Ayrıntılar

Genel Müdürümüz, Teknokentimizdeki gelişmeler ile ilgili Sanayi Tv’ye değerlendirmede bulundu.

Ayrıntılar

Milli Savunma Üniversitesi Kara Astsubay Meslek Yüksek Okulu Öğretim Üyeleri Teknokentimize ziyarete geldiler.

Ayrıntılar

Çamlık Uydu Kuluçka Merkezinde yer alabilmek için proje başvuruları başlamıştır.

Ayrıntılar

Sayın Alp GÖKALP'e T.C. Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı onaylı bitirme belgesi takdim edilmiştir.

Ayrıntılar

Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı tarafından düzenlenen TEKNOFEST 2024 bilgilendirme toplantısına katıldık

Ayrıntılar

Balıkesir Organize Sanayi Bölgesi Müdürü Sayın Mesut Eray Balıkesir Teknokent’i ziyaret etti.

Ayrıntılar

12. Teknoloji Geliştirme Bölgeleri Koordinasyon Toplantısında Balıkesir Teknokentimizdeki firmalarımızı ziyaret ettiler.

Ayrıntılar

12. Teknoloji Geliştirme Bölgeleri Koordinasyon Toplantısı Balıkesir Teknokent olarak ev sahipliğimizde gerçekleştirildi.

Ayrıntılar

Balıkesir KOSGEB’in düzenlediği Dijitalleşme ve Avrupa İnovasyon Konseyi (EIC) Konferansına Katılım Sağladık.

Ayrıntılar

Tübitak Teydeb Proje Yazma Eğitimi Gerçekleştirildi.

Ayrıntılar

Yönetim Kurulu Üyemiz, Balıkesir Sanayi Odası Başkanı, Nazmi Yarış ve eşi Ayten Yarış hanımefendinin Ayvalık ilçemizde faaliyete aldığı Naz Su Otel'in açılışına katılım sağladık.

Ayrıntılar

KOSGEB, Ar-ge, Ürge, İnovasyon Destek Programı ve Teknokent Proje Başvuru Eğitimi

Ayrıntılar

TR Yazılım Araştırma ve Eğitim A.Ş. kuluçka firması ilk satışını gerçekleştirerek girişimci firma olarak Teknokentte yerini almıştır.

Ayrıntılar

Kosgeb, Ar-Ge, Ürge İnovasyon Destek Programı ve Teknokent Proje Başvuru Eğitimi

Ayrıntılar

Türkiye Bilişim Sektörünün Uluslararasılaşması Ve E-Turquality (Bilişimin Yıldızları) Destek Programı bilgilendirme toplantısı

Ayrıntılar

Türkiye Bilişim Sektörünün Uluslararasılaşması Ve E-Turquality (Bilişimin Yıldızları) Destek Programı bilgilendirme toplantısı

Ayrıntılar

Balıkesir Üniversitesi Mühendislik Makültesi Bilgisayar Mühendisliği 1. Sınıf öğrencileri Teknokentimizi ziyaret ettiler.

Ayrıntılar

Balıkesir Üniversitesi Teknoloji Geliştirme Bölgesi “Balıkesir Teknokent’in” 3. Olağan Genel Kurul Toplantısını gerçekleştirdik.

Ayrıntılar

GMK Genel Sekreteri Sayın Onur ADIYAMAN ve Yatırım Destek Ofisi Birim Başkanı Ali KOÇ, Teknokentimizi ziyarete geldi.

Ayrıntılar

Alesta Teknoloji Yazılım ve Danışmanlık, Ar-Ge projelerini Teknokent bünyemizde yürütmek üzerine yerini almıştır.

Ayrıntılar

SANTEK kapsamında, Balıkesir’de faaliyet gösteren Ar-Ge Merkezleri yöneticilerini Balıkesir Teknokent’te ağırladık.

Ayrıntılar

TRT Haber’den Serkan Bayam Bey ziyaretimize geldi

Ayrıntılar

Yazılım ile ilgilenen tüm gençleri bekliyoruz.

Ayrıntılar

ACA İnşaat Mühendislik firmasının sahibi Ahmet Acarooğulları,Teknokentimizi ziyarette bulundu.

Ayrıntılar

BALIKESİR OSB & BALIKESİR TEKNOKENT işbirliği devam edecek…

Ayrıntılar

''Ekos Elektrik" ve "Arf Teknoloji" yeni Ar-Ge projelerini Teknokent bünyemizde yürütmek üzerine yerlerini almıştır. Hayırlı olsun.

Ayrıntılar

Türk Eğitim Vakfı Balıkesir Şubesi Yürütme Kurulu Başkanı Jale Bayraktar Hanımefendi Teknokentimizi ziyaret etti.

Ayrıntılar

Genel Müdürümüz Fethiye Burcu Aydemir, Balıkesir Teknokent Teknoloji Transfer Ofisi Koordinatörü Oğuz Han ile birlikte Balıkesir Valiliğine atanan Sayın İsmail Ustaoğlu’ na hayırlı olsun ziyaretinde bulundular.

Ayrıntılar

SANTEK toplantılarının ikinci gününde de, Balıkesir Teknokent’te faaliyet gösteren Ar-ge ve Yazılım firmalarıyla birebir görüşmeler gerçekleştirildi.

Ayrıntılar

Balıkesir Sanayi ve Teknoloji İl Müdürlüğü tarafından düzenlenen "SANTEK" temalı etkinliğimiz.

Ayrıntılar

81 ilden Dijital gençlerin katıldığı Dijital Gençlik Kampı Balıkesir’de başladı.

Ayrıntılar

Genel Müdürümüz Öğr. Gör. Burcu Aydemir, “Ailenin korunması güçlenmesi” temasıyla hazırlanan ve Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü tarafından düzenlenen Aile Çalıştayı’na, “Aile, teknoloji, dijitalleşme” oturumunda moderatörlük yaparak katılım sağladı.

Ayrıntılar

Heyecanlıyız; Yeni Teknoloji Geliştirme Bölgemizde Balıkesir’in Ar-ge ve inovasyonda bir parlayan yıldızı ⭐️daha olmak için çalışıyoruz . Az kaldı..

Ayrıntılar

Balıkesir Teknokent’te Ar-Ge faaliyetlerini yürüten Yarış Kabin Yönetim Kurulu Üyesi ve Genel Müdür Yardımcısı Şeyma Yarış ve Ege Yurt Lojistik YK Başkanı Volkan Özdemir, Müsiad Balıkesir Başkan Yardımcısı Erkan Özdemir Teknokentimizi ziyaret ettiler.

Ayrıntılar

Kepsut Belediye Başkanımız Sayın İsmail Cankul Teknokentimizi ziyaret etti.

Ayrıntılar

9. Ana Jet Üssü ve Garnizon Komutanı Tuğgeneral Cihangir Kemal Yüzçelik Teknokentimizi ziyaret etti.

Ayrıntılar

Balıkesir Ticaret Odası Meclis Toplantısı sonrası sunum gerçekleştirdik.

Ayrıntılar

''Teknopark Teşvik Mali Uygulamaları'' konulu toplantı için Sistem Global Danışmanlık İzmir Bölge Yöneticisi Mali Müşavir Sayın Volkan Akyüz’ün katılımı ile Ticaret Odası Üyeleri ile buluşuyoruz.

Ayrıntılar

Balıkesir Teknokent, GMK ziyareti gerçekleştirildi.

Ayrıntılar

Teknokentte yürütülen proje ulusal basında, gururla sunarız.

Ayrıntılar

Sn. Sinan Unan yönetiminde faaliyet gösteren Arf Teknoloji, Teknokentimizde yerini aldı. Hayırlı Olsun.

Ayrıntılar

Balıkesir Teknokent Yönetim Kurulu Toplantımızı Gerçekleştirdik.

Ayrıntılar

Savunma Sanayi Firmalarımızdan “KZ Mekatronik ” Uluslararası Savunma Sanayii Fuarı IDEF23’te yerini aldı.

Ayrıntılar

Savunma Sanayi Firmalarımızdan “Kuvayi Technologies” Uluslararası Savunma Sanayii Fuarı IDEF23’te Aselsan standında yerini aldı.

Ayrıntılar

'Teknokent Mali Süreçler' Webinar Etkinliği Gerçekleştirildi.

Ayrıntılar

''Teknopark Mali Süreçler'' konulu webinar etkinliğimize tüm ilgilileri bekliyoruz.

Ayrıntılar

Tercih sürecini kolaylaştırmak ve kariyer yolunu seçmelerine destek olmak için Sanayi Bakanlığındaki üniversite ve bölüm/alan bazlı verileri kullanıma sundu.

Ayrıntılar

Yazılım eğitimleri çok yakında Metaverse'de başlıyor.

Ayrıntılar

Teknoloji Geliştirme Bölgeleri Derneği Yönetim -Denetim Kurulu Toplantısı gerçekleştirildi

Ayrıntılar

Genel Müdürümüz Burcu Aydemir, Teknoloji Geliştirme Bölgeleri 11. Koordinasyon Toplantısında sunum gerçekleştirdi

Ayrıntılar

Teknoloji Geliştirme Bölgeleri 11. Koordinasyon Toplantısı

Ayrıntılar

Balıkesir Teknokent olarak Çevre ve Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı’ndan Sıfır Atık Belgemizi aldık.

Ayrıntılar

Varaka Kağıt Sanayi A.Ş. Teknokentimizde yerini almıştır.

Ayrıntılar

Balıkesir Üniversitesi Teknoloji Transfer Ofisi ziyaretimiz

Ayrıntılar

Bakım, Mühimmat Okulu ve Eğitim Merkezi Komutanı, Bakım Albay Tayfun Türkoğlu'dan ziyaret

Ayrıntılar

Rektörümüz, Balıkesir Teknokent Yönetim Kurulu Başkanımız Sayın Prof. Dr. Yücel Oğurlu ile iftar

Ayrıntılar

Enerjisa Üretim Balıkesir Rüzgar Santraline ziyaret

Ayrıntılar

Teknopark Bordro Yönetimi etkinliğimizi tamamladık

Ayrıntılar

BALIKESİR TEKNOKENT 2023 YILI EĞİTİM TAKVİMİ

Ayrıntılar

TEKNOFEST Girişim Programı 2. Dönemi Başladı ❗️

Ayrıntılar

Balıkesir- Bigadiç Belediye Başkanı Sayın İsmail Avcu'dan Teknokentimize ziyaret

Ayrıntılar

Teknokentimizin Tüm Teknolojik İmkanlarını Depremzede Üniversite Öğrencilerinin Kullanımına açıyoruz.

Ayrıntılar

Yönetim Kurulu Toplantımızı gerçekleştirdik

Ayrıntılar

Balıkesir İl Jandarma Komutanı, Jandarma Kıdemli Albay Ali YILDIZ'dan ziyaret

Ayrıntılar

Sanayi ve Teknoloji Bakanımız Sayın Mustafa Varank Teknokent’imizi ziyaret etti.

Ayrıntılar

Moldova Cumhuriyeti Ankara Büyükelçisi Dmitri Croitor, Dünya Gençlik ve Spor Konfederasyonu Genel Başkanı Türker Aygündüz Balıkesir Teknokent’i ziyaret etti.

Ayrıntılar

Balıkesir Büyükşehir Belediyesi Genel Sek. Yardımcımız Mürsel Sabancı, Ne10 şehir araştırmaları ve Teknoloji geliştirme Merkezi Müdürü Elif Binici ve ekibimizle İstanbul Teknopark Genel Müdürü Sn Bilal Topçu’yu ziyaret ettik.

Ayrıntılar

Balıkesir Teknokent’te geliştirdiği Protez kaplama Ar-Ge projesiyle Gazi Murat Dağlı ulusal kanallarda haberlerde yer aldı. Kendisine çalışmalarında başarılar diliyoruz.

Ayrıntılar

Hakkari'nin Yüksekova ilçesinde, 2016 yılında terör örgütü PKK'ya yönelik gerçekleştirilen çukur operasyonlarında el yapımı mayının patlaması sonucu iki bacağını da kaybeden Gazi Murat Dağlı

Ayrıntılar

B2B görüşmelerle 2023’te gerçekleştireceğimiz projeleri, mevcut projelerin durumunu, hedefleri ortaya koyduğumuz toplantımız

Ayrıntılar

Genel Müdürümüz Burcu AYDEMİR Teknokentimizde Kuluçka Firması olarak faaliyet göstermekte olan Enduro Plastik San. Tic. Ltd. Şti. Firmasının ” Koruyucu, Kozmetik Protez Kaplaması ” isimli proje çalışmalarını inceleyerek proje ilerlemeleri hakkında bilgiler aldı.

Ayrıntılar

Genel Müdürümüz Burcu Aydemir Altıkod Bilişim Sistemleri Firmasında genç yazılımcıların çalışmalarını inceledi.

Ayrıntılar

1 Milyon İstihdam Projesi Kamuoyu Bilgilendirme Programı

Ayrıntılar

Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi Başkanı Sayın Ali Taha Koç' tan Balıkesir Teknokent'e ziyaret.

Ayrıntılar

Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi Başkanı Sayın Ali Taha Koç' tan Teknokent' imize ziyaret.

Ayrıntılar

Bir Milyon İstihdam Projesi Kamuoyu Bilgilendirme Programı

Ayrıntılar

9. AR-GE ve Tasarım Merkezleri ile Teknoloji Geliştirme Bölgeleri Zirvesi

Ayrıntılar

Sn. Dr. Ömer İleri’nin katılımıyla gerçekleştirdiğimiz ekosistem toplantımız

Ayrıntılar

Yönetim Kurulu Toplantımızı gerçekleştirdik

Ayrıntılar

Şirket Değerini Belirleyen Unsurlar, Yatırımcıya Hazırlık Süreçleri ve Teknopark Mali Uygulamalar ve Mevzuattaki Yeni Düzenlemeler.

Ayrıntılar

“NE10” Şehir Araştırmaları ve Teknoloji Geliştirme Merkezi Müdürü Elif Binici Hanım ve Balıkesir Ünv. Turizm Fakültesi Öğretim Üyesi Prof. Murat Doğdubay Balıkesir Teknokent’i ziyaret etti.

Ayrıntılar

ACİL DURUM KONUM BULMA VERİCİ (EMERGENCY LOCATOR TRANSMITTER (ELT))

Ayrıntılar

Karesi Belediye Başkanımız Sayın Dinçer Orkan , ve GMKA Genel Sekreteri Sn Abdullah Güç, Karesi Belediyesi & Balıkesir Teknokent tarafından ortak geliştirilen Karesi Drone Akademi Proje toplantısı için Balıkesir Teknokent’i ziyaret etti.

Ayrıntılar

Workinton-Balıkesir Ticaret Odası-Balıkesir Teknokent işbirliğinde Balıkesir Teknokent’te, Teknokent Firmalarımız ve Balıkesir Ticaret Odası üyelerine yönelik bilgilendirme toplantısı gerçekleştirildi.

Ayrıntılar

"Mikro ve Küçük İşletmelere (MKİ) Hızlı Destek Programı ve genel Kosgeb destekleri" etkinliğimiz

Ayrıntılar

Balıkesir Ticaret Odası Meclis Başkanı Sayın Okan Telaşeli'den ziyaret

Ayrıntılar

Balıkesir İşbir Elektrik Fabrikası ziyaretimiz

Ayrıntılar

Balıkesir Vali Yardımcısı Sayın İrfan Demiröz'den ziyaret

Ayrıntılar

Balıkesir Teknokent- Kodline Yazılım işbirliği ile düzenlediğimiz ücretsiz yazılım kursumuza devam eden kursiyerlerimizden, erken dönem başarılı olanlar Balıkesir Teknokent yazılım firmalarında çalışmaya başladı.

Ayrıntılar

Yönetim Kurulu Toplantımızı Gerçekleştirdik.

Ayrıntılar

Bakım Mühimmat Okulu ve Eğitim Merkezi'ne Ziyaretimiz

Ayrıntılar

Son Dakika On Tekno-Girişimci Gençlik Zirvesi

Ayrıntılar

Haber Türk Tekno-Girişimci Gençlik Zirvesi

Ayrıntılar

Balıkesir Teknokent, Tekno- Girişimci Gençlik Zirvesi’nde

Ayrıntılar

Genel Kurul Toplantımızı gerçekleştirdik.

Ayrıntılar

HTML,CSS,JS,MYSQL ve PHP dilleri üzerine ücretsiz kursumuz başladı.

Ayrıntılar

Balıkesir Ticaret Odası Meclis Toplantısına katıldık

Ayrıntılar

Balıkesir Organize Sanayi Bölgesi (BALOSB) Müdürü Mesut Eray'dan Teknokentimize ziyaret

Ayrıntılar

Firmalar Konusuyor -8 - Alfabee Bilişim Tekn. San. Tic. Ltd. Şti.

Ayrıntılar

ALTIEYLÜL İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ İLE BALIKESİR ÜNİVERSİTESİ TEKNOLOJİ GELİŞTİRME BÖLGESİ YÖNETİCİ A.Ş. ARASINDA İŞBİRLİĞİ PROTOKOLÜ İMZALANDI.

Ayrıntılar

YERSA SENTETİK DOKUMA SAN. VE TİC. A.Ş'den ziyaret.

Ayrıntılar

Balıkesir Teknokent hız kesmeden büyümeye devam ediyor.

Ayrıntılar

Balıkesir Ticaret Odası ve Balıkesir Sanayi Odası yetkilerinden ziyaret.

Ayrıntılar

Teknoloji Transfer Ofisi Faaliyetleri ile ilgili toplantı gerçekleştirildi.

Ayrıntılar

Sanayi ve Teknoloji İl Müdürü Mehmet Ali Aşuk'tan ziyaret

Ayrıntılar

Güney Marmara Kalkınma Ajansı Teknokent firmalarimiza yönelik bilgilendirme çalışmaları

Ayrıntılar

Sanayi ve Teknoloji Bakanımız Sayın Mustafa Varank’a ziyaret

Ayrıntılar

Ar-Ge Teşvikleri Genel Müdürü Sayın M. Bilal Macit’e ziyaret

Ayrıntılar

Balıkesir Protokol Üyelerinin Değerli eşlerinden teknokentimize ziyaret

Ayrıntılar

İlk Savunma Sanayii Firmamız hayırlı olsun.

Ayrıntılar

Balıkesir Üniversitesi Mühendislik Fakültesi ve Balıkesir Teknokent Firmaları Buluşması 1 etkinliği online ortamda geniş bir katılımla gerçekleştirildi.

Ayrıntılar

Genel Müdürümüz Öğr. Gör. Burcu Aydemir'den KZ Mekatronik Firmasına ziyaret

Ayrıntılar

Genel Müdürümüz Öğr. Gör. Burcu Aydemir'den Argeline Firmasına ziyaret

Ayrıntılar

COVİD-19'DAN ETKİLENEN MİKRO VE KÜÇÜK İŞLETMELERE HIZLI DESTEK PROGRAMI BALIKESİR İLİ TANITIM TOPLANTISI GERÇEKLEŞTİRİLDİ.

Ayrıntılar

Marmara Bölgesi Bölgesel TGB sohbetleri 4. Toplantısı gerçekleştirildi

Ayrıntılar

Ön Kuluçka Birimimiz “Buluş” öğrencileri 2. Oldu

Ayrıntılar

Teknoera Yazılımı Firma Kullanıcı Eğitimi

Ayrıntılar

Yönetim kurulu toplantımızı gerçekleştirdik

Ayrıntılar

Şişecam Elyaf Sanayii A.Ş. ile Online Toplantı Gerçekleştirildi

Ayrıntılar

Balıkesir Üniversitesi Milli Savunma ve Teknoloji Topluluğunun (SAVTEK) 2. Sayısını yayımladığı Dergide Balıkesir Teknokent’e de yer verildi.

Ayrıntılar

İşbir Sentetik ile Toplantı gerçekleştirildi

Ayrıntılar

Balıkesir Elektromekanik Sanayi Tesisleri (BEST) A.Ş. ile Online Toplantı Gerçekleştirildi

Ayrıntılar

Şişecam Elyaf Sanayii A.Ş. ile toplantı gerçekleştirildi

Ayrıntılar

Balıkesir Organize Sanayi Bölgesi (BALOSB) Müdürü Sayın Mesut Eray'a ziyaret

Ayrıntılar

Balıkesir Karesi Belediye Başkanımız Sayın Dinçer Orkan'a ziyaret

Ayrıntılar

Balıkesir Sanayi ve Teknoloji İl Müdürü'müzden ziyaret

Ayrıntılar

21.02.2021 tarihli Posta Gazetesi’nde Balıkesir Teknokent’e yer verildi.

Ayrıntılar

Teknokent'imize katılan ilk öğrenci firması

Ayrıntılar

Balıkesir Organize Sanayi Bölgesi (BALOSB) Müdürü Mesut Eray'dan Teknokentimize ziyaret

Ayrıntılar

Vali Şıldak ve protokol üyelerinden BAÜN Teknokent’e ziyaret

Ayrıntılar

Mobil Oyun Geliştirme Sanatı Etkinliği gerçekleştirildi.

Ayrıntılar

Biggsinerji Tanıtım Toplantısı Gerçekleştirildi

Ayrıntılar

Balıkesir Teknokent - IEEE Topluluğu Teknofest Desteği

Ayrıntılar

Balıkesir Teknokent Özel Sektör-Üniversite İş Birliği Buluşmaları

Ayrıntılar

Teknokentler ile Ar-Ge/Tasarım Merkezleri Avantajları

Ayrıntılar

Birlikte Nice Mutlu ve Sağlıklı Bayramlara

Ayrıntılar

19Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramımızı kutluyoruz

Ayrıntılar

Tübitak Covid19 Proje Çağrısı Çalışmaları

Ayrıntılar

Savunma Sanayii Firmalarından Roketsan ve Havelsan uzman ekipleri ile Bauntek'te

Ayrıntılar

Fikri Sınai Mülkiyet Hakları Farkındalık Eğitimi Gerçekleştirildi

Ayrıntılar

"Teknokent Firmaları için Vergi ve Muhasebe Uygulamaları" eğitimi

Ayrıntılar

Türkiye Rüzgar Enerjisi Birliği Teknokent'i Ziyaret Etti

Ayrıntılar

Tübitak 1501 ve 1507 Çağrılı Program Süreci Bilgilendirme Semineri ve Proje Hazırlama Eğitimi

Ayrıntılar

Fatal error: Allowed memory size of 67108864 bytes exhausted (tried to allocate 3347613 bytes) in /var/www/vhosts/bauntek.com.tr/httpdocs/system/database/DB_driver.php on line 654